Skip to content

O Nas

Firma LEMAX została założona w 1991 roku przez Panów Leszka Szwarca i Marcelego Klimkowskiego. Jako jedni z pierwszych wprowadzaliśmy na polski rynek narzędzia ręczne zarówno marki Bahco, jak i Stanley.

W roku 2014 nastąpiły zmiany personalne w zarządzie spółki. Panowie Szwarc i Klimkowski przeszli na zasłużoną emeryturę, a stery firmy przejęli Arkadiusz Deresiewicz oraz Tomasz Kazimierczak.

Od początku 2020 roku firma Jest prowadzona jednoosobowo, pod nazwą LEMAX Tomasz Kazimierczak.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą hurtową narzędzi ręcznych i elektronarzędzi różnych producentów, jednak wiodącymi markami dla nas są marki STANLEY oraz BAHCO, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Od samego początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań aby poszerzać grono klientów zadowolonych z naszych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży narzędziowej pomaga dobrać klientom odpowiednie narzędzia do wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy zarówno sklepy narzędziowe, firmy przemysłowe z całej Polski, jak i klientów indywidualnych, którym zależy na dobrym parku maszynowym, miłej, fachowej obsłudze i przede wszystkim na relatywnie niskich cenach.

© LEMAX 2020